İl Valimiz Sayın M.Cahit KIRAÇ ve vali yardımcısı Sayın Ahmet Dalkıran ile birlikte derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular.

İl Valimiz Sayın M.Cahit KIRAÇ ve vali yardımcısı Sayın Ahmet Dalkıran ile birlikte derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular.

İl valimiz Sayın M. Cahit KIRAÇ ve Vali Yrd. Sayın Ahmet DALKIRAN Derneğimiz’ e nezaket ziyaretinde bulundular. Gerçekleşen ziyarette Ynt. Krl. Bşk. Sayın Burç BAYSAL, İl Valimiz ve Vali Yardımcımızı Derneğimiz’ de ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirtti. Ynt. Krl. Başkanımız Burç BAYSAL Sayın Valimiz ile birlikte İzmir enternasyonal Fuarı’ nda, Sayın Valimiz’ in öncülüğünde Diyarbakır’ ın tanıtımı için en iyi şekilde koordine edildiği ve çok başarılı bir fuar dönemi geçirdiğini ve ilimizin İzmir’ de en iyi şekilde tanıtımı için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

İl Valimiz Sayın Cahit KIRAÇ Kurumların birbirleri ile sürekli iletişim halinde bulunması gerektiğini ve toplumsal olaylarda beraber hareket edilmesi gerektiğini belirtti. Şengal’ de yaşanan insanlık dramı ile ilgili görüşlerini dile getiren Sayın Valimiz, Devlet’ in ve Kurumların kalıcı çözümler üretmesi ve bu insanlık dramına sessiz kalınmaması gerektiğini, her kesimin üzerine düşen görevi sorumluluk ile yerine getirmeleri gerektiğini belirtti.