KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA YARATILACAK MUTLULUKLAR İÇİN PAYLAŞALIM

Tüm İslam âleminin Ramazan aynin mübarek olmasını diler, Ramazan ayinin basta bölgemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm insanlık ailesine barış ve huzur getirmesini dileriz.
Biz DİSİAD Yönetim Kurulu olarak %65 in üstünde yoksul halkın olduğu şehrimiz de ramazan ayının ve dinimizin inancı gereği yapacağımız yardımların iftar yemeği olarak değil, ihtiyaç sahibi ailelere katkı sunmak ve ramazan ayını daha rahat geçirmeleri için paylaşımlarımız o yönde devam ettireceğimizi belirtiriz. Yıllardır Kurumsal olarak İftar Yemekleri düzenlememe kararı alan bir dernek olarak kurumlarımız tarafından düzenlenecek olan iftar yemeklerine yukarıda belirttiğimiz ilkeler doğrultusunda iştirak etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Bu çerçevede DİSİAD olarak Kamu kurum ve kuruluşlarından, yerel yönetimlerden ricamız yapılacak organizasyonların ve iftar yemeklerinin amacına uygun ihtiyaç sahiplerine gitmesi için bu tür  yardımların gerekli yerlere bağış yapılmasının,bir nebzede olsa şehrimiz insanı için faydalı olacağına olan inancımızla rica ediyoruz.