Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Haber Arşivi » DBB EŞ BAŞKANI SAYIN FIRAT ANLI VE DİYARBAKIR MLV. SAYIN GALİP ENSARİOĞLU İLE BİRLİKTEYDİK.

DBB EŞ BAŞKANI SAYIN FIRAT ANLI VE DİYARBAKIR MLV. SAYIN GALİP ENSARİOĞLU İLE BİRLİKTEYDİK.

DBB Eş Bşk. Sn. Anlı ve Diyarbakır Milletvekili Sn. Ensarioğlu Derneğimizi ziyaret ettiler. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Eş Bşk. Fırat Anlı kentin sorunları çözümü için daha fazla biraraya gelinmesi gerektiğini ve bu tür tartışmalara ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekerek “Diyalog ve müzakere sorunların temel çözümüdür.

Bu anlamda bir araya geldik. Sorunlarımızın çözümü için böyle tartışmalarla daha iyi yollar bulacağımızı umuyoruz.” dedi. Toplantıda konuşan Sn. Galip Ensarioğlu DİSİAD’ ın Diyarbakır sorunlarını analiz eden en sağlıklı STK olması nedeni ile zaman zaman bir araya geldiklerini belirterek, şehrin sorunları ve beklentileri ile ilgili yapılacak eleştirilerin kendileri için yol gösterici olacağını vurguladı. Ynt. Krl. Bşk. Sayın Burç Baysal ise yaptıkları organizasyon sayesinde kentin iki önemli değerini bir araya getirdiklerini vurgulayarak, kentin sorunlarını ele almak için toplandıklarına dikkat çekti.

Bu habere de bakabilirsiniz.

DERNEĞİMİZ ÖNCÜLÜĞÜNDE DİYARBAKIR İŞ DÜNYASI ALMANYA’YA ÇIKARTMA YAPTI

SUNEXPRESS Tarafından 19 Haziran’da Diyarbakır/ALMANYA direk uçuş seferleri başlatıldı. Derneğimiz öncülüğünde uluslararası ilk uçuş seferlerinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir