Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Basında DİSİAD » DİSİAD İŞGEM’i Sahiplendi

DİSİAD İŞGEM’i Sahiplendi

Diyarbakır Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİSİAD), İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM)’i sahiplendiğini düzenlediği bir basın açıklaması ile duyurdu.

Diyarbakır Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİSİAD),İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM)’i sahiplendiğini düzenlediği bir basın açıklaması ile duyurdu.

Diyarbakır İŞGEM binası önünde yapılan basın açıklamasının metnini DİSİAD Başkanı Burç Baysal okudu. Baysal, “DİSİAD; kentimizin ekonomikkalkınması için faaliyet gösteren bir grup sanayici ve işadamı tarafından 1996 yılında kurulmuş ve günümüze kadar çalışmalarını azimle yürütmüştür. Bugün yönetiminde yer aldığımız bu saygın kurumun yarınlara daha da güçlenerek ulaşması yönündeki çabalarımız devam edecektir. 2006 yılında DİSİAD ve Diyarbakır Mermerciler Derneği (DMD) ortak girişimiyle hazırlanarak, KOSGEB, Dünya Bankası ve Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nca “ÖzelleştirmeSosyal Destek Projesi” kapsamında desteklenen Diyarbakır İŞGEM projemiz 18 Mayıs 2007 tarihindeyürürlüğe girmiş ve 18 Temmuz 2009 tarihinde sona ermiştir” dedi.

Çabalarının kent kamuoyunca da çok yakından takip edildiğini aktaran Baysal, her zaman İŞGEM’i sahiplendiklerini dile getirdi.

Kaynak: IHA

Ekleme Tarihi: 22.07.2013 13:39, Son Güncelleme: 22.07.2013 14:22

Bu habere de bakabilirsiniz.

Valilik ve belediye el ele verdi, Diyarbakır‘ı turizmde tanıtıyor

FUNDA ÖZKAN funda.ozkan@aksam.com.tr Diyarbakır Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Burç Baysal geçenlerde aradı: “Diyarbakır turizmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir