Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Basında DİSİAD » DİSİAD ve DTSO’dan Büyükşehir Belediyespor’a ziyaret

DİSİAD ve DTSO’dan Büyükşehir Belediyespor’a ziyaret

Spor Toto 3. ligde bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’a destek ziyaretleri sürüyor.

DİYARBAKIR – Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Remzi Can ve Diyarbakır Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİSİAD) Başkanı Burç Baysal, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Başkanı Metin Kılavuz’u ziyaret etti.

Ziyarette, Kılavuz misafirlerine 21 numaralı takım forması hediye etti. Kılavuz, iki sivil toplum örgütünü ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu kaydederek, sezon başından beri kendilerini maddi ve manevi konularda yalnız bırakmayan DİSİAD ve DTSO’ya teşekkür etti. Kılavuz, konuşmasının sonunda bu yıl yaşadıkları şampiyonluğu kent dinamiklerine ve halkına armağan ettiklerini belirterek konuşmasını tamamladı.

DİSİAD ve DTSO başkanları ise, daha önce olduğu gibi bundan sonra da Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un yanında olacaklarını ve desteklerini sürdüreceklerini ifade etti. DİHA

Bu habere de bakabilirsiniz.

Valilik ve belediye el ele verdi, Diyarbakır‘ı turizmde tanıtıyor

FUNDA ÖZKAN funda.ozkan@aksam.com.tr Diyarbakır Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Burç Baysal geçenlerde aradı: “Diyarbakır turizmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir