Perşembe , 18 Temmuz 2019
Anasayfa » Basında DİSİAD » Kentimizi ve Markalarımızı Tanımaya Devam Ediyoruz.

Kentimizi ve Markalarımızı Tanımaya Devam Ediyoruz.

Diyarbakır’da üretim yapmakta olan sanayicilerin faaliyetlerini yerinde incelemek, sanayi kültürünün gelişmesi yönünde yapılan çalışmaları desteklemek amacıyla DİSİAD öncülüğünde “Kentimizi ve Markalarımızı Tanıyalım” çalışmaları kapsamında Koca Pınar Su üretim tesislerini işadamları ile birlikte gezdi.

DİSİAD Başkanı Burç Baysal, çözüm sürecinin devam etmesi halinde yatırımların artacağını söyledi.

DİSİAD Başkanı Burç Baysal, çözüm sürecinin devam etmesi halinde yatırımların artacağını söyledi. Baysal ,“Gündem ne kadar şeffaf ve huzur içinde olursa buradaki iş adamlarda rahatça yatırımlarına devam edebilirler.çözüm süreci biraz durağan gözükse de barış sürecinin olumlu yanlarını mutlulukla karşılıyoruz. Önümüzdeki yerel seçimlerde ümit ediyoruz ki iki partide Diyarbakırlı olan ve Diyarbakır’ı tanıyan iyi analiz edebilen adaylar çıkartıp bu seçim yarışını öyle yaparlar.” dedi.

 

‘İKİ YILDIR AKTİF OLARAK ÇALIŞIYORUZ’

Çok sayıda kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra banka müdürleri ve sivil toplum örgütü başkanlarının da katıldığı programda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Baysal, bu kentin değerlerini tanıtmak, yerelde yapılan üretimi desteklemek amacıyla iki yıldır aktif olarak çalıştıklarını ifade etti. Baysal,”Bütün olumsuz koşullara rağmen bu kentte yatırım yaparak istihdam sağlayan tüm yatırımcılarımızın yanında yer almak, onların sıkıntılarını paylaşmak niyetindeyiz. Biz DİSİAD olarak bu kentin gelişmesi için yapılacak her çalışmanın içinde yer alacağız. Ama bir o kadar da yapılacak yanlışlara da karşı koyacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini isteriz. “ diye konuştu.

Bu habere de bakabilirsiniz.

Valilik ve belediye el ele verdi, Diyarbakır‘ı turizmde tanıtıyor

FUNDA ÖZKAN funda.ozkan@aksam.com.tr Diyarbakır Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Burç Baysal geçenlerde aradı: “Diyarbakır turizmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir